fbpx
Tarne üle Eesti 2,95€ Tasuta tarne alates 35€
Tarne üle Eesti 2,95€ Tasuta tarne alates 35€
hello@tanrevelbaltics.com

Müügitingimused

ÜLDSÄTTED

Tanrevel.ee veebipoe müügitingimused kehtivad Tanrevel e-poest ostmisel internetiaadressilt https://www.tanrevel.ee. Kauba Müüja on Syncon Trust OÜ, aadress Parda 4 Tallinn 10 151, e-posti aadress hello@tanrevelbaltics.com. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja Müüja vahel Tanrevel veebipoe vahendusel kauba ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Müüjal on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, avaldades uued tingimused internetiaadressil https://ee.tanrevelbaltics.com/müügitingimused/. Kui Klient esitas tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Kliendi ja müüja õigussuhtele tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi.

Kliendil on võimalik enne ostu sooritamist tingimused salvestada, printida ja vajaduse korral taasesitada ning Klient nõustub veebipoest ostu sooritamisel tingimustes sätestatuga.

Tingimustele lisaks kohaldatakse veebipoest ostu sooritamisele Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Tanrevel.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

Tanrevel.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Syncon Trust OÜ arvelduskontole.

Tanrevel.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

KAUBA TELLIMINE

Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa ostukorvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav kui liigute hiirega selle peale.

Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevat nuppu “Ostukorv”. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada ka allahindluskoodi, kui see on olemas.

Kui kaubad valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista ost“.

Tellimust vormistades täitke aadressväljad, valige sobiv tarne- ja makseviis.

Vajutades „Esita tellimus“ suunatakse Teid tellimuse kinnituslehele.

NB! Juhul, kui Teie tellimuse esitamine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Teid tagasi eeltäidetud ostukorvi.

Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Ostja poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt. Tellimuse kinnitus saadetakse e-postiga.

HINNAD

Kõik Tanrevel.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

MAKSEVIISID

Tanrevel.ee veebipoes saab tasuta järgnevate makseviisidega:
Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, Luminor Pank, LHV pank.

PANGALINGID

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks on pangalingi kaudu. Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Tanrevel.ee veebipood on Kliendi isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

SOODUSKOOD

Soodustuse rakendamiseks sisestage ostukorvis väljale „Kupong“ oma unikaalne kood ning vajutage nupule “Kasuta kupongi”.

HINDADE MUUTMINE

Tanrevel.ee jätab endale õiguse ette teatamata korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

KOHALETOIMETAMINE

Tanrevel.ee veebipoest ostetud kaubad saadetakse Kliendile kas Smartposti või Omniva pakiautomaati kasutades. Kohaletoimetamine on Eesti piires tasuta!

TARNEAEG

Enne pakiautomaadi tühjendusaega üle antud pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati järgmisel päeval (v.a pühapäev ja riiklikud pühad). Maksimaalne tarneaeg 2-3 tööpäeva.

TAGASTAMISÕIGUS

Tanrevel.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.
Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

  • Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist kirjutades e-mailie hello@tanrevelbaltics.com
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis
  • Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup
  • Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest
  • Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Tanrevel.ee veebipoodi probleemist e-posti aadressil hello@tanrevelbaltics.com ning esitama järgmise informatsiooni: kliendi nimi, kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev ja tootel ilmnenud puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2. kuu jooksul peale defekti avastamist.

Tanrevel.ee veebipood ei vastuta:

  • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
  • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
  • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Müüja ja Kliendi vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.tarbijakaitseamet.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Rahukohtu 2 Tallinn 10130, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse. Lisaks on kõikidele Klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD

Tanrevel.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Tanrevel.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Tanrevel.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Tanrevel.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

KONTAKT

Parda 4
10 151 Tallinn
Eesti

hello@tanrevelbaltics.com

Ideaalne päevitus 2 minutiga!

Saa pruuniks