fbpx
Tarne üle Eesti 2,95€ Tasuta tarne alates 35€
Tarne üle Eesti 2,95€ Tasuta tarne alates 35€
hello@tanrevelbaltics.com

Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUS

Tanrevel.ee veebipoe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Tanrevel.ee e-poel enda isikuandmete töötlemiseks.

Tanrevel.ee veebipood on Kliendi isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Tanrevel.ee veebipoel on õigus töödelda Kliendi poolt esitatud isikuandmeid ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige Kliendi poolt veebipoes esitatud tellimuse täitmiseks.

Müüja töötleb Kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

  • veebipoes esitatud tellimuse täitmine;
  • veebipoe kliendisuhete haldamine ja Kliendiga suhtlemine;
  • Kliendi päringutele vastamine;
  • tarbijaharjumuste uurimine;
  • müügistatistika koostamine;
  • veebipoe teenuste haldamine ja arendamine.

Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) Kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Veebipoest külalisena ostmisel registreeritakse Kliendi ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ning postiaadress juhul, kui see on vajalik kauba Kliendile kohale toimetamiseks.

Veebipoes külalisena ostu sooritanud Klientide isiku- ja ostuandmeid säilitatakse 3 aastat arvates ostu sooritamisest. Peale nimetatud tähtaja saabumist isikuandmed kustutatakse automaatselt.

Kliendil on igal ajal õigus saada Müüjalt enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda Kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist.

KONTAKT

Parda 4
10 151 Tallinn
Eesti

hello@tanrevelbaltics.com

Ideaalne päevitus 2 minutiga!

Saa pruuniks